O nas

Nazywam się Marta Stopyra i w branży IT działam od 2013 roku. Na co dzień prowadzę zespoły programistyczne w roli menedżera projektów. Aktywnie działam również jako Scrum Master pomagając klientom w zwinnej transformacji. Uwielbiam uczyć innych i patrzeć jak wzrastają  nie tylko na płaszczyźnie merytorycznej, ale także osobowościowej. Właśnie z potrzeby dzielenia się wiedzą latem 2019-go roku rozpoczęłam projekt Digitally Her, gdzie w prostych słowach opowiadam o IT, a w marcu następnego roku zostałam współzałożycielką platformy Świat IT. Prywatnie kocham być obywatelką świata, podróżować, poznawać nowe języki obce i praktykować jogę. 

Nazywam się Gabriel Maks. Pracuję w branży IT od kilkunastu lat. Od samego początku kariery w IT pracują w środowisku międzynarodowym.

Początkowo jako programista później również jako konsultant. W kolejnym etapie przeszedłem z programisty na kierownika projektów. Od samego początku pracy jako manager były to projekty na wiele zespołów, zwinne i dodatkowo rozproszone. Najbardziej rozpoznawalni klienci, dla których były realizowane projekty to BMW, Daimler oraz VW.

W wolnych chwilach, o ile takie się znajdą, interesuję się ekonomią oraz rozwojem osobistym. Sport lubię przede wszystkim uprawiać 🙂